Košík (prázdný)     0 ks zboží za
K dopravě zdarma chybí: 5000 Kč

Žádné produkty


0 Získáte bodů za nákup
0 Kč Získaná sleva na přístí nákup

0,00 Kč Celkem ušetříte za tento nákup
Doprava zdarma Doručení
0 Kč Celkem bez DPH
0,00 Kč Celkem s DPH

Objednat

Zapomněli jste své heslo? Registrovat se


PARUKY PERUCCI

Svěží pohled na paruky nové generace s širokou barevnou, mnohdy nestandardní barevnou škálou a cenově velice přístupné. Tato kolekce se rychle stala nejprodávanější a neustále přibývají nové modely. Specialitou jsou také tři dlouhé paruky v pravém vlasu za skvělou cenu. Paruky z umělého vlasu mají automatickou paměť, což znamená, že se po umytí ...

Svěží pohled na paruky nové generace s širokou barevnou, mnohdy nestandardní barevnou škálou a cenově velice přístupné. Tato kolekce se rychle stala nejprodávanější a neustále přibývají nové modely. Specialitou jsou také tři dlouhé paruky v pravém vlasu za skvělou cenu. Paruky z umělého vlasu mají automatickou paměť, což znamená, že se po umytí a šetrném uschnutí při pokojové teplotě vrátí do původního tvaru účesu. Většina modelů je napoutkována na látkovém podšití - tresse. Některé paruky jsou vybavené Lace front = filmovou ofinkou,v mnoha případech i prodlouženou až k ušním partiím. Ta zaručuje, že ani při blízkém kontaktu není patrné, že se jedná o paruku. Pěšinky u mikád jsou podšité monofilem.

                                                            Perucci

Zobrazit

PARUKY PERUCCI Počet produktů: 29

na stránku
Zobrazeno 25 – 29 z 29 položek
 • 3 790,00 Kč

  FOTO - barva: sandyblonde rooted

  3 790,00 Kč Cena
 • 3 890,00 Kč

  FOTO - barva: champagne rooted

  3 890,00 Kč Cena
 • 19 590,00 Kč

  FOTO - barva: lighthoney rooted                                         Tato paruka je vyrobena z vlasů ustřižených v copu, nikoliv z vlasů sbíraných. Vlasové šupinky jdou jedním směrem, tudíž nedochází k zacuchávání. nese označení nejvyšší kvality - REMY.

  19 590,00 Kč Cena
 • 14 990,00 Kč

  FOTO - barva: chocolate mix                                          Tato paruka je vyrobena z vlasů ustřižených v copu, nikoliv vlasů sbíraných. Vlasové šupinky jdou jedním směrem, tudíž nedochází k zacuchávání. Nese označení nejvyšší kvality - REMY.

  14 990,00 Kč Cena
 • 18 990,00 Kč

  FOTO - barva: lightchampagne rooted                              Tato paruka je vyrobena z vlasů ustřižených v copu, nikoliv z vlasů sbíraných. Vlasové šupinky jdou jedním směrem, tudíž nedochází k zacuchávání. Nese označení nejvyšší kvality - REMY.

  18 990,00 Kč Cena
Zobrazeno 25 – 29 z 29 položek